Blogunuzu Canlı Sitenizden Yönetin
Ara
  • IronStone Legal

Blogunuzu Canlı Sitenizden Yönetin

Blogunuzu daha hızlıca ve kolayca yönetmeniz için bazı değişiklikler yaptık!


Öncelikle sitenizi yayınlayın sonra direkt olarak canlı sitenizin masaüstü veya mobil sürümünden giriş yapın. Blogunuzun yönetici haklarına sahip olabilmek için Wix hesabınızla giriş yaptığınıza emin olun.

Blogunuzu ve yazılarınızı canlı web sitenizden yönetebilirsiniz. Bunun için blogunuza Wix hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Artık gönderileri yazmaya, düzenlemeye ve yönetmeye hazırsınız. Bir Yazı Oluştur'a tıklayın, yazınızı yazın ve Yayınla'ya tıklayın. İşte bu kadar. Artık tüm okuyucularınız bunu görebilir. Ayrıca, yazılarınız için yazılan tüm yorumları da yönetebilirsiniz - kullanıcılarınızın neler yazdıklarını görün, beğenin, silin ve daha fazlasını yapın. Bir yazı üzerinde çalışırken yazınızı bitiremez ve daha sonra devam etmek isterseniz, yazınızı bir taslak olarak kaydedin. Buna sonra geri dönebilir ve istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gitmek: Profilim> Taslaklar.

0 görüntüleme

CONTACT

 IronStone Legal

104 Regents Studios,

1 Thane Villas,

London N7 7PH

 

+44 (0)207 619 3967

 

© All Rights Reserved. IronStone Legal - 2019
 

  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Facebook - White Circle

IronStone Legal is a trading name of Demirtas Finance Ltd, Registered in England and Wales number 07975646.
Demirtas Finance Ltd is authorised and regulated by the Financial Conduct Authority as a claims management company, Interim Permission Number 838139. 
Regulated by the Information Commissioners Office in Respect of the Data Protection Act 2018 number: Z3119423

*Fees may apply for cancellations outside of the 14 day cooling off period, calculated on an amount of work completed basis as stated in our TCs. No cancellation fees payable by you if you cancel within the 14 day cooling off period.

± Before any deduction for 182 claims resolved 6 months prior to 14/02/2018.